Na średnim-i-rynku nowych, energetycznych sedanów,2026 XPeng P7 Plus (XPeng P7+)szybko stał się punktem centralnym dzięki w pełni elektrycznemu pojazdowi i-zwiększonemu zasięgowi układu podwójnego układu napędowego, przełomowym inteligentnym technologiom i wyjątkowemu-zasięgowi. Dzięki bardzo konkurencyjnym cenom i kompleksowym ulepszeniom na rok modelowy 2026 wyróżnia się na tle silnych rywali, takich jakModel Tesli 3, BYD Han EV iXiaomi SU7.
Jako gruntownie odświeżony model firmy XPeng Motors, P7+ nie tylko odpowiada na obawy użytkowników dotyczące zasięgu i wygody ładowania, ale także na nowo definiuje punkt odniesienia dla segmentu średnich- i- sedanów dzięki wyjątkowej wytrzymałości i zaawansowanym inteligentnym konfiguracjom, zdobywając szerokie zainteresowanie na rynkach światowych.
Wygląd zewnętrzny: sportowe DNA z wyrafinowanymi detalami


XPeng P7+ kontynuuje sportowy język designu marki, jednocześnie integrując ulepszone elementy technologiczne. Na panelu przednim znajduje się zintegrowany pasek świetlny Star-Wing-o pełnej-szerokości, obsługujący dwa tryby: ostrze światła o wysokiej-intensywności i oświetlenie pozycyjne. Po oświetleniu rozciąga się z przodu jak galaktyka, zapewniając znacznie lepszą rozpoznawalność wizualną niż tradycyjny-projekt z przoduBYD Han DM-tj.
W dolnym przednim zderzaku zastosowano dwustopniowy-aktywny system osłony chłodnicy AGS z inteligentną kontrolą przepływu powietrza po obu stronach w celu zrównoważenia chłodzenia
wydajność i właściwości aerodynamiczne, dodatkowo optymalizując współczynnik oporu powietrza. W przeciwieństwie do konserwatywnego,-biznesowego stylu Audi A6L, P7+ ma ostrzejsze linie przodu-. Nowo wprowadzony kolor nadwozia Star Mirror Blue zapewnia wyjątkową teksturę w różnych warunkach oświetleniowych, zapewniając większą personalizację i silnie atrakcyjny dla młodszych konsumentów.


Profil boczny zachowuje elegancką sylwetkę typu fastback. Dzięki długości nadwozia wynoszącej 5071 mm i wyjątkowo-długiemu rozstawowi osi wynoszącemu 3000 mm pojazd charakteryzuje się zarówno eleganckim wyglądem, jak i dużą przestrzenią wewnętrzną. Klasyczne połączenie bezramowych drzwi, bezramowych lusterek bocznych i ukrytych klamek w drzwiach pozostało w połączeniu z ulepszonymi 19-calowymi kołami w standardzie (opcjonalnie 20-calowe koła sportowe), zapewniając mocny sportowy wygląd.
Przednie szyby wyposażono w dwuwarstwowe-szkło akustyczne w połączeniu z czterema-miękko-domykającymi się drzwiami, co zwiększa ciszę i luksus-w kabinie, co stanowi przewagę nad Lynk & Co Z10 w konfiguracji bocznej. Czyste i mocne linie nadwozia rozciągają się od przodu do tyłu, uzupełnione oponami Michelin 255/45 R20, zapewniającymi doskonałą przyczepność i imponującą prezencję na drodze.


Najbardziej dramatyczną ewolucję widać z tyłu. Tradycyjne tylne światła w kształcie litery C- zostały zastąpione zintegrowanymi światłami tylnymi-Track o pełnej-szerokości, wyposażonymi w światła hamowania, kierunkowskazy, światła pozycyjne i inteligentne kierunkowskazy. Nocą jego rozpoznawalność jest wyjątkowa.
Tylny zderzak ma-kolor nadwozia z liniami w kształcie X-, które nadają mu bardziej sportowy wygląd. Oznaczenia takie jak „Power X” i „Ultra” wyraźnie podkreślają pozycję produktu i wzmacniają tożsamość-przedłużacza zasięgu. W porównaniu z minimalistycznym tyłem modelu Tesla
3, XPeng P7+ zapewnia lepsze nakładanie warstw i efekt wizualny. Pływający dach i dwuwarstwowy-spojler dodatkowo optymalizują aerodynamikę, zachowując jednocześnie równowagę między użytecznością dla całej rodziny a indywidualnością.
Wnętrze i kabina: inteligentny luksus dla każdego-komfortu


Wewnątrz XPeng P7+ skupia się na filozofii „komfortu wzmocnionego technologią”. Pełny panel wskaźników LCD o przekątnej 8,8-w połączeniu z 29-calowym wyświetlaczem HUD HUD wyraźnie przedstawia informacje dotyczące jazdy, bez konieczności patrzenia przez kierowcę w dół.
Konsola środkowa jest wyposażona w pływający ekran dotykowy o przekątnej 15,6-cala i rozdzielczości 2,5 tys. obsługiwany przez inteligentny system kokpitu Xmart OS AIOS 6.0, w którym zastosowano nowy język projektowania „Light-Guided” z płynnymi animacjami i płynną obsługą. W porównaniu z układem wnętrza IM L6, P7+ sprawia wrażenie bardziej minimalistycznego i premium. Ukryte otwory wentylacyjne, 256-kolorowe oświetlenie otoczenia w kształcie gwiazd i panel ładowania bezprzewodowego w stylu zamszu dodatkowo zwiększają atrakcyjność luksusu i technologii.
System informacyjno-rozrywkowy napędzany jest chipem MediaTek MTK8676 (proces 4 nm z obsługą 5G). Wersja Ultra jest dodatkowo wyposażona w układ Turing AI, zapewniający do 750 TOPS mocy obliczeniowej i umożliwiający obsługę-na urządzeniu dużego modelu o parametrach 10B-, zapewniając szybkie reakcje nawet w trybie offline.


Dzięki rozstawowi osi wynoszącemu 3000 mm XPeng P7+ oferuje dużą przestrzeń wewnętrzną, z przestrzenią na nogi-w przednim rzędzie wynoszącą 956 mm i 994 mm-w rzędzie tylnym, dzięki czemu nawet pasażerowie o wzroście około 180 cm mogą wygodnie siedzieć.
Przednie siedzenia są podniesione i wysunięte o 15 mm, co poprawia wsparcie i owinięcie. Nowo dodany fotel pasażera z przodu o zerowej grawitacji-obsługuje odchylanie i ogrzewanie jednym-naciśnięciem przycisku, skutecznie zmniejszając zmęczenie podczas długich podróży. Tylne siedzenia wyposażone są w składane stoliki do pracy lub przechowywania przedmiotów, oferujące większą praktyczność niż ZEKR 001.
Kabina jest w dużej mierze wykończona miękkimi-w dotyku materiałami i ma nowe kolory wnętrza: Soft Purple i Morning Mist Blue. Dekoracyjne wykończenia-z słojami drewna, podsufitka z zamszu z mikrofibry i akcenty galwaniczne PVD jeszcze bardziej podnoszą atmosferę premium.


Inteligentna technologia to podstawa konkurencyjności XPeng P7+.. System AIOS 6.0 wprowadza pierwszą w branży ogólnokrajową nawigację 3D na poziomie-pasa ruchu SR, która dokładnie renderuje drogi i budynki, zapewniając intuicyjne prowadzenie po trasie. Funkcja przewidywania 3D--horyzontu, ostrzegająca kierowców z wyprzedzeniem o anomaliach na drodze, fotoradarach, odległościach pojazdów i zmianach sygnalizacji świetlnej.
Wersja-najwyższego poziomu jest wyposażona w duży model XPeng VLM, wprowadzając kokpit w erę proaktywnej obsługi. Dzięki możliwościom percepcji, pamięci, rozumowania, wykonywania i komunikacji aktywnie rozumie potrzeby użytkowników niczym cyfrowy konsjerż, obsługuje interakcję między-urządzeniami między smartfonem a pojazdem, spersonalizowaną interakcję głosową i obsługę wielojęzyczną. Dodatkowe funkcje, takie jak elektroniczny schowek podręczny-chroniony hasłem i łączność z wieloma-urządzeniami, dodatkowo zwiększają wygodę.
Układ napędowy i wydajność: podwójny-układ energii eliminuje obawy dotyczące zasięgu
XPeng P7+ oferuje zarówno warianty w pełni elektryczne, jak i warianty o-zwiększonym zasięgu. Wszystkie wersje są wyposażone w platformę SiC-o wysokim napięciu 800 V i ultraszybko-ładowany akumulator AI 5C, co zapewnia imponującą wydajność i efektywność ładowania.
Wersja-o zwiększonym zasięgu łączy moduł zwiększający zasięg 1,5 T (110 kW) z silnikiem napędowym o mocy 180 kW. W generatorze zastosowano technologię wywodzącą się z firmy-Huawei, o maksymalnej mocy wytwarzania wynoszącej 83 kW, podczas gdy opatentowany algorytm sterowania AI firmy XPeng osiąga wydajność 3,6 kWh/l. Dzięki akumulatorowi o pojemności 49,2 kWh zapewnia zasięg na napędzie elektrycznym CLTC wynoszący 430 km, a łączny zasięg do 1550 km. Zaledwie 10 minut ładowania dodaje 277 km, co znacznie przekracza zasięg BYD Han DM-i.
Wersja całkowicie elektryczna oferuje zasięg CLTC do 725 km z akumulatorami o pojemności 61,7 kWh lub 74,9 kWh. Ładowanie przez 10 minut dodaje 420 km, a ładowanie od 10% do 80% zajmuje tylko 12 minut, czyli szybciej niż w przypadku Tesli Model 3. Inteligentny system zarządzania ciepłem X-HP 3.5 i standardowa klimatyzacja z pompą ciepła poprawiają zasięg w zimie o 15% i zmniejszają zużycie energii HVAC w okresie wiosennym/jesiennym o 30%–50%.


Podwozie i dynamika jazdy: komfort-skoncentrowany na sportowych możliwościach
Konfiguracja podwozia odpowiada konfiguracji XPeng G7, obejmującej przednie podwójne-wahacze i tylne niezależne zawieszenie wielowahaczowe-z tyłu, z adaptacyjnymi amortyzatorami DCC w standardzie w całej gamie. Przeprojektowano około 57% komponentów.
Nowe amortyzatory DCC oferują znacznie rozszerzone pasmo tłumienia, zapewniając wyraźniejsze rozróżnienie między trybem komfortowym i sportowym. W połączeniu z tulejami hydraulicznymi i układem podwozia AI Taiji, P7+ osiąga doskonałą równowagę pomiędzy komfortem jazdy a prowadzeniem. W porównaniu z LUXEED S7 jest bardziej komfortowy-do użytku rodzinnego, a jednocześnie pozostaje stabilny i opanowany.
W trybie sportowym podparcie nadwozia jest zauważalnie zwiększone, co zapewnia stabilna zmiana pasa ruchu i liniowe przyspieszenie-przy pełnej przepustnicy. Wiodący w branży-system kontroli dynamiki pojazdu GVMC zapewnia silne przywracanie przyczepności-pojedynczego koła, osiągając prędkość 83 km/h w teście łosia i drogę hamowania wynoszącą zaledwie 35,4 metra. Wydajność NVH jest również wyjątkowa dzięki aktywnej kontroli hałasu ENC i technologii RNC, utrzymującej hałas w kabinie na poziomie 61–63 dB przy prędkości 100 km/h.


Bezpieczeństwo i pojemność ładunkowa
XPeng P7+ jest zbudowany z szerokiej- stali o wysokiej wytrzymałości, oferującej doskonałą sztywność skrętną i odporność na uderzenia. Liczne poduszki powietrzne zapewniają kompleksową ochronę wszystkich pasażerów. Zarówno wersja całkowicie elektryczna, jak i wersja-o zwiększonym zasięgu wykorzystują- wysokiej jakości akumulatory, które przeszły rygorystyczne testy bezpieczeństwa, zapewniając doskonałą odporność na kurz, wodę i uderzenia.
Równie imponująca jest pojemność ładunkowa. Bagażnik oferuje 708 l w standardowej konfiguracji z podnoszoną tylną klapą. Złożenie tylnych siedzeń zwiększa przestrzeń do 2204 l, dzięki czemu z łatwością pomieści sprzęt kempingowy, wózki dziecięce lub duży bagaż-bardziej praktyczny niż JIDU 07. Liczne schowki w całej kabinie dodatkowo zwiększają codzienną użyteczność.


Propozycja wartości i konkurencyjność rynkowa
XPeng P7+ zapewnia wyjątkową wartość. W porównaniu z konkurentami takimi jak Tesla Model 3 iBYD Han EV,oferuje bardziej wszechstronne konfiguracje w bardziej przystępnej cenie. Standardowe funkcje obejmują platformę 800 V, ultraszybkie ładowanie 5°C,-dwuwarstwowe szkło akustyczne, miękko-domykające się drzwi i adaptacyjne zawieszenie DCC, z których wiele wymaga płatnych opcji w konkurencyjnych modelach.
Dzięki mocnym stronom obejmującym konstrukcję, przestrzeń, moc, inteligencję i bezpieczeństwo, P7+ nie ma oczywistych słabych stron. Strategia podwójnego-zasilania zaspokaja potrzeby zarówno w zakresie wydajności miejskiej, jak i potrzeb na-długich dystansach. Wersja-o zwiększonym zasięgu, zapewniająca łączny zasięg ponad 1500 km, stanowi bezpośrednie wyzwanie dla tradycyjnych sedanów benzynowych-segmentu B, takich jak Passat, Camry i Accord, oferując przytłaczającą przewagę w zakresie inteligencji i wydajności. Silne opinie rynkowe dodatkowo potwierdzają jego potencjał jako wyróżniającego się modelu w segmencie średnich-i-dużych sedanów NEV.
Jeśli szukasz średniej-do-dużej-limuzyny, która łączy w sobie praktyczność i-najnowocześniejszą technologię, zdecydowanie warto przyjrzeć się XPeng P7+. Skontaktuj się z nami w dowolnej chwili, aby wyruszyć w-inteligentną podróż wysokiej jakości!
Specyfikacja XPeng P7+
| Parametry | XPeng P7+ 2026 Range Extended 1550 Max Tech Edition | Rozszerzona wersja flagowa XPeng P7+ 2026 1550 Max | XPeng P7+ 2026 Pure Electric 615 Max w wersji flagowej | XPeng P7+ 2026 Pure Electric 725 Max w wersji flagowej |
| EXW | $27,289 | $28,960 | $27,289 | $28,960 |
| Producenci | Silniki XPeng | Silniki XPeng | Silniki XPeng | Silniki XPeng |
| poziom | Pojazdy średniej-i-dużej-wielkości | Pojazdy średniej-i-dużej-wielkości | Pojazdy średniej-i-dużej-wielkości | Pojazdy średniej-i-dużej-wielkości |
| Rodzaj energii | Przedłużacz zasięgu | Przedłużacz zasięgu | czysty elektryczny | czysty elektryczny |
| Normy środowiskowe | Narodowy VI | Narodowy VI | - | - |
| Data uruchomienia | 2026.01 | 2026.01 | 2026.01 | 2026.01 |
| Struktura ciała | 5-drzwiowy, 5-miejscowy hatchback | 5-drzwiowy, 5-miejscowy hatchback | 5-drzwiowy, 5-miejscowy hatchback | 5-drzwiowy, 5-miejscowy hatchback |
| Gwarancja na cały pojazd | Pięć lat lub 120 000 kilometrów | Pięć lat lub 120 000 kilometrów | Pięć lat lub 120 000 kilometrów | Pięć lat lub 120 000 kilometrów |
| Długość * Szerokość * Wysokość (mm) | 5071*1937*1512 | 5071*1937*1512 | 5071*1937*1512 | 5071*1937*1512 |
| Rozstaw osi (mm) | 3000 | 3000 | 3000 | 3000 |
| Rozstaw kół przednich (mm) | 1642 | 1642 | 1642 | 1642 |
| Rozstaw kół tylnych (mm) | 1681 | 1681 | 1681 | 1681 |
| Kąt natarcia (stopnie) | 14 | 14 | 14 | 14 |
| Kąt zejścia (stopnie) | 18 | 18 | 17 | 17 |
| Liczba drzwi samochodowych | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Liczba miejsc | 5 | 5 | 5 | 5 |
| Pojemność zbiornika paliwa (L) | 45 | 45 | - | - |
| Pojemność bagażnika (L) | 708-2204 | 708-2204 | 725-2221 | 725-2221 |
| Współczynnik oporu (Cd) | 0.206 | 0.206 | 0.206 | 0.206 |
| Masa własna (kg) | 2160 | 2160 | 2015 | 2105 |
| Maksymalna ładowność (kg) | 2560 | 2560 | 2415 | 2505 |
| Model silnika | DAM15NTE | DAM15NTE | - | - |
| Przemieszczenie (L) | 1.5 | 1.5 | - | - |
| Formularz przyjmowania | Turbodoładowany | Turbodoładowany | - | - |
| Maksymalna moc (Ps) | 150 | 150 | - | - |
| Maksymalna moc (kW) | 110 | 110 | - | - |
| klasa paliwa | Nie. 92 | Nie. 92 | - | - |
| Marka silnika tylnego | Wuhan Xiaopenga | Wuhan Xiaopenga | Wuhan Xiaopenga | Wuhan Xiaopenga |
| Typ silnika | Magnes trwały/synchroniczny | Magnes trwały/synchroniczny | Magnes trwały/synchroniczny | Magnes trwały/synchroniczny |
| Całkowita moc silników elektrycznych (kW) | 180 | 180 | 180 | 230 |
| Całkowita moc silników elektrycznych (Ps) | 245 | 245 | 245 | 313 |
| Całkowity moment obrotowy silnika elektrycznego (N·m) | 450 | 450 | 450 | 450 |
| Liczba silników napędowych | pojedynczy silnik | pojedynczy silnik | pojedynczy silnik | pojedynczy silnik |
| Układ silnika | Tył | Tył | Tył | Tył |
| sposób jazdy | Silnik-z tyłu, napęd na tylne-koła | Silnik-z tyłu, napęd na tylne-koła | Silnik-z tyłu, napęd na tylne-koła | Silnik-z tyłu, napęd na tylne-koła |
| Gwarancja na trzy systemy elektryczne | Osiem lat lub 160 000 kilometrów | Osiem lat lub 160 000 kilometrów | Osiem lat lub 160 000 kilometrów | Osiem lat lub 160 000 kilometrów |
| Zasięg na napędzie elektrycznym CLTC (km) | 430 | 430 | 615 | 725 |
| Zasięg na napędzie elektrycznym WLTC (km) | 325 | 325 | - | - |
| Łączny zasięg jazdy CLTC (km) | 1550 | 1550 | - | - |
| Zużycie paliwa w cyklu WLTC (l/100 km) | 0.09 | 0.09 | - | - |
| Minimalne zużycie paliwa w stanie naładowanym (l/100 km, WLTC) | 5.3 | 5.3 | - | - |
| Łączne zużycie paliwa (l/100 km) | 2.24 | 2.24 | - | - |
| Zużycie paliwa w przeliczeniu na ekwiwalent energii elektrycznej (l/100 km) | - | - | 1.27 | 1.36 |
| Zużycie energii na 100 kilometrów (kWh/100km) | 16.6 | 16.6 | 10.9 | 11.7 |
| Typ baterii | Baterie litowo-żelazowo-fosforanowe | Baterie litowo-żelazowo-fosforanowe | Baterie litowo-żelazowo-fosforanowe | Baterie litowo-żelazowo-fosforanowe |
| Marki ogniw akumulatorowych | EWA Energia | EWA Energia | EWA Energia | EWA Energia |
| Opatentowana technologia baterii | 5C doładowujący akumulator AI | 5C doładowujący akumulator AI | 5C doładowujący akumulator AI | 5C doładowujący akumulator AI |
| Metoda chłodzenia akumulatora | Chłodzenie cieczą | Chłodzenie cieczą | Chłodzenie cieczą | Chłodzenie cieczą |
| Energia akumulatora (kWh) | 49.2 | 49.2 | 61.7 | 74.9 |
| Platforma wysokiego-napięcia (V) | 800 | 800 | 800 | 800 |
| Szybki czas ładowania (10-80%, godz.) | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| Zewnętrzna moc rozładowania prądu przemiennego (kW) | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Lokalizacja portu szybkiego/wolnego ładowania | prawy tył samochodu | prawy tył samochodu | prawy tył samochodu | prawy tył samochodu |
| Typ transmisji | Pojedyncza-skrzynia biegów w pojazdach elektrycznych | Pojedyncza-skrzynia biegów w pojazdach elektrycznych | Pojedyncza-skrzynia biegów w pojazdach elektrycznych | Pojedyncza-skrzynia biegów w pojazdach elektrycznych |
| Liczba biegów | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Typ zawieszenia przedniego | Niezależne zawieszenie z podwójnymi wahaczami | Niezależne zawieszenie z podwójnymi wahaczami | Niezależne zawieszenie z podwójnymi wahaczami | Niezależne zawieszenie z podwójnymi wahaczami |
| Typ zawieszenia tylnego | Pięć-niezależnych zawieszeń | Pięć-niezależnych zawieszeń | Pięć-niezależnych zawieszeń | Pięć-niezależnych zawieszeń |
| Rodzaj pomocy | Elektryczny asystent | Elektryczny asystent | Elektryczny asystent | Elektryczny asystent |
| Konstrukcja nadwozia pojazdu | Łożysko- | Łożysko- | Łożysko- | Łożysko- |
| Typ hamulca przedniego | Dysk wentylacyjny | Dysk wentylacyjny | Dysk wentylacyjny | Dysk wentylacyjny |
| Typ hamulca tylnego | Dysk wentylacyjny | Dysk wentylacyjny | Dysk wentylacyjny | Dysk wentylacyjny |
| Typ hamulca postojowego | Elektroniczny hamulec postojowy | Elektroniczny hamulec postojowy | Elektroniczny hamulec postojowy | Elektroniczny hamulec postojowy |
| Specyfikacje opon przednich | 235/55 R19 | 255/45 R20 (opcjonalnie, 6000 juanów) | 235/55 R19 | 255/45 R20 (opcjonalnie, 6000 juanów) |
| Dane techniczne opon tylnych | 235/55 R19 | 255/45 R20 | 235/55 R19 | 255/45 R20 |
| Poduszki powietrzne kierowcy/pasażera | Konfiguracja standardowa | Konfiguracja standardowa | Konfiguracja standardowa | Konfiguracja standardowa |
| Boczne poduszki powietrzne przednie/tylne | Standardowe siedzenia przednie / brak z tyłu | Standardowe siedzenia przednie / brak z tyłu | Standardowe siedzenia przednie / brak z tyłu | Standardowe siedzenia przednie / brak z tyłu |
| Poduszki powietrzne chroniące głowę przednie/tylne (kurtyny) | Konfiguracja standardowa | Konfiguracja standardowa | Konfiguracja standardowa | Konfiguracja standardowa |
Często zadawane pytania
P1: Jaka jest specyfikacja XPeng P7+?
A:XPeng P7+ ma wymiary 5071/1937/1512 mm przy rozstawie osi 3000 mm i układzie 4-drzwi i 5-siedzeń. Oferuje zarówno układy napędowe w pełni elektryczne, jak i układy napędowe-o większym zasięgu. Wersja o zwiększonym zasięgu zapewnia zasięg 430 km w trybie CLTC w trybie elektrycznym i 1550 km w trybie mieszanym, podczas gdy wersja wyłącznie elektryczna osiąga do 725 km w trybie CLTC. Standardowe funkcje obejmują platformę 800 V, ultraszybkie ładowanie 5 C, AIOS 6.0 i adaptacyjne zawieszenie DCC. Wersja Ultra dodaje chip Turing AI i duży model VLM.
P2: Jaka jest wydajność serii XPeng P7+?
A:Wybitny. Wersja-o zwiększonym zasięgu osiąga łączny zasięg 1550 km, podczas gdy wersja wyłącznie elektryczna osiąga 725 km CLTC. Szybkie ładowanie dodaje 420 km w 10 minut, eliminując obawy dotyczące zasięgu i przewyższając Teslę Model 3 pod względem wydajności ładowania.
P3: Czy cena XPeng P7+ jest konkurencyjna?
A:Tak. Oferuje więcej standardowych funkcji za niższą cenę w porównaniu z Tesla Model 3, BYD Han EV i Xiaomi SU7, co czyni go jedną z najbardziej-ekonomicznych opcji w swojej klasie.
P4: Jakie najważniejsze cechy ma XPeng P7+ 2026?
A:Najważniejsze cechy obejmują lekką konstrukcję Star-Wing, system AIOS 6.0 z dużym modelem VLM, platformę wysokiego-napięcia 800 V, opcje podwójnego układu napędowego, adaptacyjne zawieszenie DCC, przestronną przestrzeń ładunkową typu liftback i zaawansowane technologie redukcji hałasu.
P5: Jakie są opinie użytkowników na temat XPeng P7+?
A:Opinie użytkowników są w przeważającej mierze pozytywne, zwłaszcza jeśli chodzi o duży zasięg, szybkie ładowanie, inteligentny kokpit, komfort jazdy i stosunek jakości do ceny. XPeng P7+ szybko stał się preferowanym wyborem zarówno dla rodzin, jak i młodych profesjonalistów.
Popularne Tagi: xpeng p7+ 2026, dostawcy xpeng p7+ 2026 z Chin

